Aşk Büyüsü

20.05.2024 16:18kayra tarafından yazıldı

Aşk büyüsünü genellikle beklemekten sıkılmış artık sabrı kalmamış platonik aşıklar yaptırır. Zaten duygularının kölesi haline gelmiş kişi sabır konusunda oldukça başarısızdır. Bu sebepten ötürü de 24 saatte aşk büyüsü gibi kısa sürede güçlü etki alabileceği farklı çözüm yolları ararlar. Aşk büyüsü asırlardır yapılan bir büyü olduğundan ötürü bir çok çeşidi vardır. Bu bir çok çeşit medyuma ve kişinin ihtiyacı olan büyüye göre değişebilir bunun değiştiği gibi büyünün malzemesi ve ritüelleri de değişebilir. Bazı dinlere göre büyü günah ve yasaklıdır fakat eski çağlardan beri günümüze yaygın bir şekilde uygulanarak gelmiştir ve çoğu kişi de büyü yoluna başvurmaktadır. Büyünün çeşidine göre tılsımlı sözcükler, tılsımlar, ritüeller değişkenlik gösterebilmektedir.

Hüddam Ne Demektir?

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen ve bu konuda araştırma yapanların kesinlikle karşısına çıkacak olan kelime hüddam’dır asırlar boyunca farklı şekillerde adlandırılmış olsa dahi, genellikle büyü yapılırken kullanılan tılsımlı sözlerin içerisinde yer alır. Hüddam cinlere ve şeytanlara karşı güven vermeyi teşvik etmek anlamına gelen bir kelimedir ve bu amaçla da kullanılır. Büyücüler yani medyumlar bu ilmi çok gizli bir şekilde öğrenirler ve en ufak detayına kadar da hakimdirler. Bu yüzden ritüel bütün bu gizli ilimleri bilen uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. 
    

Hüddam’ın tarihsel geçmişi Mısır’dan islamiyetin başlangıcına kadar dayanır ve islam dünyası tarafından yasaklanmıştır sebebi ise sadece aşk büyüsü gibi masum büyülerde kullanılmaması cin çağırma veyahut bizim göremediğimiz canlılarla iletişime geçmek için de kullanılıyor olmasıdır ki bu durum oldukça tehlikeli bir durumdur. İslam dinine göre Hüddam cinleri kontrol almayı hedefleyen bir dindir ve günah olarak görülür. Yahudulikte ve Hristiyanlıkta ise bu ilim günah olarak görülmez bu sebeptendir ki farklı varlıklarla iletişime geçerek 24 saatte aşk büyüsünden ciddi bir sonuç alınacağına inanılır. Çünkü başka boyutlardaki bizim göremediğimiz varlıklardan yardım alınmaktadır bu da büyüyü yapan uzman medyumun ve yaptıran kişinin büyü aşamasında oldukça dikkatli olmasını gerektirir.

24 Saatte Aşk Büyüsü Belirtileri

Bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için gözlemlenen bazı yöntemler vardır. En sık yaptırılan büyülerden bir tanesi aşk büyüsüdür bu sebepten ötürü belirtilerini az çok anlayabiliriz. Bu belirtilerden bazıları size büyü yaptıran kişiyi çok sık düşünmeye ve özlemeye başlarsınız. Rüyalarınıza bile girmeye başlar size büyü yaptıran kişiyi mutlu etmek için maddi ve manevi olarak elinizden gelen her şeyi yapmaya başlarsınız bir nevi umutsuz bir aşık olursunuz ve tamamen onun için yaşarsınız ondan başkasını düşünmez ve önemsemezsiniz sizin için dünyadaki en önemli varlık size büyü yaptıran kişi haline gelir ondan önemli bir kişi asla olamaz.

24 Saatte Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

24 Saatte Aşk büyüsü yapılması için ilk öncelikle büyü yaptıran kişinin gerçek bir medyuma ulaşması gerekir bu tarz büyülerin evde tek başına yapılması oldukça sakıncalı bir durumdur çünkü daha önceden bahsettiğim gibi gizli ilimler bilmeyi gerektirir ve bu ilimleri bilmek yeterli değildir bu ilimleri bir de düzgünce uygulamak önemlidir. Aşk büyüsünü yaptırmak isteyen kişi gerçek bir medyum bulduktan sonra büyüyü neden yaptırmak istediğini kişiyle aralarındaki ilişki seviyesini dürüstçe medyuma anlatmalıdır. Medyumda bu anlatılanlardan çıkarım yaparak hangi aşk büyüsünün yapılması gerektiğini ve hangi malzemelerin gerektiğini size söyler ve büyü yapıldıktan sonra uygulamanız gereken bazı kuralları size aktarır. Medyum bazen büyü yapılacak olan kişinin kişisel bir eşyasını isteyebilir bazen de alakasız bir objeyle yapabilir bu tamamen medyum ve büyünün çeşidine bağlı bir etmendir.

24 Saatte Aşk Büyüsünde Uzman Birkaç Medyum ve Hocalar
aşk büyülerinde ve bağlama büyülerinde oldukça uzmanlaşmış bir medyum hocadır aşk büyüsü vb. işlemleri yaptırmak isterseniz gözü kapalı güvenerek ulaşabileceğiniz insanlardan biri kendisi ayrıca medyum forumlarında da kendisi hakkında oldukça olumlu ve güzel yorumlar var.